سایت هیمو

فرهنگی، اقتصادی، هنری

دانلود سریال رئالیتی شو پدرخوانده

دانلود سریال رئالیتی شو پدرخوانده

امتیاز دهید:

۳.۹ / ۵ ( ۱۹۶ امتیاز )

دانلود سریال رئالیتی شو پدرخوانده

قسمت ۰۲ از فصل دوم سریال پدرخوانده قرار گرفت.

ژانر : خانوادگی – هیجان انگیز

امتیاز : N.Aاز – رای در سایت IMDb

زبان : فارسی

سال انتشار : ۱۴۰۱, ۱۴۰۲

محصول کشور : ایران

کارگردان : سعید ابوطالب

بازیگران : کامبیز دیرباز، امیرحسین رستمی، پژمان بازغی

خلاصه داستان : فصل دوم سریال پدرخوانده برنامه رئالیتی شو جدیدی به کارگردانی سعید ابوطالب است که همانند شب های مافیا بصورت یک مسابقه رقابتی در حال پخش می باشد.

ترافیک برای دانلود سریال نیم‌بها می‌باشد.

سریال نیم‌بها می‌باشد.

فصل: ۰۲

کیفیت: HD

نسخه قانونی

به روز شده تا قسمت: ۰۲

لینک ها

فصل: ۰۱

کیفیت: HD

نسخه قانونی

تعداد قسمت: ۱۶

لینک ها

سریال پدرخوانده

برنامه مسابقه ای پدرخوانده محصول سال ۱۴۰۱ کشور ایران به کارگردانی سعید ابوطالب که بیشتر با شب های مافیای خود در شبکه نمایش خانگی توانست موفقیت های خوبی در جذب مخاطب به دست آورد. او این مجموعه را در قالب بیش از ۵ فصل از یک پلتفرم اینترنتی نیز منتشر نمود که توانست با تبلیغات گسترده، تماشاگر و مخاطب قابل توجه ای را به خود جذب نماید. این اولین مسابقه ساخته شده در شبکه نمایش خانگی بود که توانست موفقیت های بیشماری را به دست آورد.

پیش از این نیز دو مسابقه با طرح های مختلف در شبکه نمایش خانگی منتشر شده بود که هیچ یک نتوانسته بود همانند شب های مافیا، طیف گسترده مخاطب را از انواع گروه سنی به خود جذب نماید اما ابوطالب با شب های مافیا خود توانست روند تکراری شبکه نمایش خانگی را به طور کامل تغییر دهد. اما شب های مافیای او آنچنان هم بی حاشیه نبود چرا که در قسمت های آخر برخی بازیکنان حاضر در فینال مسابقه شب های مافیا اعلام داشتند که تلقب به صورت گسترده در این برنامه وجود داشته است و هیچ یک از عوامل شب های مافیا نسبت به این حواشی و نقد های بازیکنان به وجود تلقب واکنشی نشان نداده و تنها به یک قول بسنده کرده که در فصل بعدی تمهیدات بیشتری اعمال خواهد شد تا از تقلب برخی بازیکنان جلوگیری شود.

همین باعث شد که پلتفرم اینترنتی که شب های مافیا ابوطالب نیز از آن منتشر میشد دیگر تمایلی به ساخت این مجموعه نداشته باشد و ابوطالب با یک تغییر نام کوتاه از شب های مافیا به برنامه پدرخوانده رئالیتی شو خوب را از یک پلتفرم اینترنتی دیگر منتشر نماید.

در واقع برنامه پدرخوانده یک رئالیتی شو تکامل یافته از شب های مافیا می باشد که قرار است در اواسط پاییز ۱۴۰۱ در شبکه نمایش خانگی منتشر شود.

شخصیت های بازی پدرخوانده چه کسانی هستند؟

افراد حاضر در این بازی چه کسانی هستند؟

گروه مافیا: پدرخوانده، ماتادور، ساول گودمن

شهروندان: کنستانتین، لئون حرفه‌ای، همشهری کین،دکتر واتسون

نقش مستقل: نوستراداموس

نحوه بازی پدرخوانده

از آغاز هر روز گرداننده به اختیار خود به بازیکنان نوبت میدهد تا حداکثر یک دقیقه به گفتگو بپردازند. هرکس میتواند نیمی از زمان خود را در قالب چالش به یکی دیگر از بازیکنان اختصاص دهد تا به جای اون صحبت کند. هرکس تنها یکبار میتواند چالش بگیرد روزها همه نقش شهروند را بازی میکنند و در فرایند اتهام زنی دفاع و رای گیری تلاش میکنند اعضای تیم مافیا را کشف و با اکثریت آرا از شهر خارج کنند. در زمان گفتگو بازیکنان دیگر در سکوت کامل میتوانند با علامت دست تائید یا عدم تائید خود را نشان دهند.

در گفتگو هرکس میتواند دیگران را به مافیا بودن متهم کند یا به شهروند بودن اتهام را از آنان سلب کند اما هیچ کس حق ندارد به نقش و تواناییهای شب خود به. مستقیم اشاره کند و یا درباره نقش خود بلوف بزند اطلاق به نقشها و اتفاقات شب ممنوع است و تنها اشاره به هر روز پس از گفتگو با رای گیری مرحله اول بازیکنانی که بیشترین رای اتهام نصف) – گرد به سمت پایین را دریافت کرده اند به دفاع میروند و از خود در برابر اتهامات دفاع میکنند.

با رای گیری مرحله دوم که در روز و در برابر انظار همه بازیکنان اجرا میگردد با اکثریت نسبی فردی که بیشترین رای را آورده از شهر اخراج میشود. اگر تنها یک نفر به دفاع ،برسد با اکثریت نسبی آرا خارج خواهد شد. اما اگر دو نفر و بیشتر به دفاع بیایند تعداد بیشتری رای بیاورد از بازی خارج میشود مگر همه آنان صفر رای بیاورند؛ در بازی خواهند نشست.

اگر تعداد رای دور دوم دو نفر یکسان و بیشتر از صفر باشد. قرعه مرگ بازیکن اخراجی را تعیین میکند تعداد رای دادن به افراد حتی در دور دوم آزاد است. افرادی که در دفاع هستند نیز میتوانند رای بدهند زمان دفاع محدودیتی ندارد.

در این بازی بازیکنان اخراجی همچنان در جریان بازی بوده و از بازی خارج نمیشوند توانایی هایشان را با خود بهمراه دارند و ممکن است توسط کنستانتین به جریان بازی بازگردند مگر بازیکنانی که نقششان افشا شده باشد!

در پایان رای گیری هر روز بازیکن اخراجی از بین پنج کارت حرکت اخر یک کارت را به طور تصادفی انتخاب میکند. بازیکنی که رای خروج آورده است امکان صحبت ( وصیت ) ندارد و تنها باید به کارت حرکت اخر خود اکتفا کند کارتهای حرکت آخر باید اجرا شوند. ( اکت اجباریست )

در ابتدای هر روز گرداننده برای استعلام نقش های خارج از بازی رای گیری میکند این رای گیری برای استعلام فقط ۲ بار در کل بازی ممکن است با نظر اکثریت بازیکنان گرداننده فقط ساید بازیکنان اخراجی را اعلام میکند – استعلام نوستراداموس مستقل خواهد بود.

دوئل در این بازی دوئل توسط ۲ نفر در دفاع اجرا میشود. به این صورت که اگر دو نفر یا بیشتر به رای گیری دور دوم راه پیدا کرده باشند میتوانند به جای دفاع از خود به مدت سه دقیقه به صورت پرسش و پاسخهای ۳۰ ثانیه ای یکدیگر را به چالش بکشند به امید انکه شهروندان از میان آنان مافیا را پیدا کند.

سرشماری تعداد بازیکنان باقیمانده در بازی در ابتدای روز انجام میشود.

یعنی اگر در پایان رای گیری و خروج بازیکنی تعداد شهروندان و مافیاها برابر شود بازی ادامه پیدا کرده و شب را میگذرانند زیرا اتفاقات شب بسیار تاثیر گذار خواهد بود. صبح گرداننده در صورت برد مافیاها و یا شهروندان بازی را پایان میدهد.

شرط برد تیم مافیا برابر بودن آنان با مابقی بازیکنان است یعنی مافیاها در بازی باید دقیقا نیمی از بازیکنان داخل بازی را تشکیل دهند.

تاریخ پخش فصل دوم پدرخوانده

با توجه به استقبال پر شور مردم سازندگان این برنامه در تدارک ساخت سریال پدرخوانده فصل دوم می باشند. طی خبر های بدست آمده قرار است فصل ۲ مسابقه پدرخوانده پر ستاره تر و پلیر های قوی تر و با تجربه تری نسبت به فصل اول باشد. به احتمال فراوان طی درخواست های فراوان طرفداران این سریال قرار است حامد آهنگی نیز در فصل جدید حضور داشته باشد.

سایر اطلاعات سریال :

  • رده سنی : PG-13 | تماشای این فیلم برای افراد زیر ۱۳ سال مناسب نیست!
  • تهیه کنندگان : سعید ابوطالب
  • نویسندگان : سعید ابوطالب

About Author