سایت هیمو

فرهنگی، اقتصادی، هنری

8 راه ساده برای موفقیت - از 8 رهبر الهام بخش.

 

 

برنده جام طلاچگونه موفقیت خود را تعریف کنیم؟ آیا به این دلیل است که ما حقوق زیادی دریافت می‌کنیم، در یک خانه فوق‌العاده بزرگ زندگی می‌کنیم، با داغ‌ترین پسر یا دختر شهرستان ازدواج می‌کنیم، یا با سریع‌ترین ماشین در بلوک رانندگی می‌کنیم؟

اینها مطمئناً معیارهای موفقیت نیستند.

ایجاد یک کسب و کار و کارآفرینی مستلزم استعدادهای منحصر به فرد و عشق به حرفه شما است. این در مورد چیزهای بیهوده نیست. این در مورد فرصت و توانایی شما برای کشف رویای خود است.

8 قانون بسیار ساده وجود دارد که می توانید برای موفقیت واقعی از آنها پیروی کنید.

علاقه مند باش . و کاری را که برای عشق داری انجام بده اگر آن را دوست ندارید، پس چرا آن را دوست دارید؟ اگر شغلی بسازیم یا به مشاغلی ادامه دهیم که واقعاً علایق ما نیستند، خودمان را کوتاه می‌فروشیم. مثل آن مردی است که یک مشاور فناوری است که واقعاً می‌خواست خواننده یک گروه باشد. من قبلاً در مورد عشق و شغل نوشته‌ام و فکر می‌کنم نکته مهم در اینجا این است که اگر واقعاً کاری را که می‌خواهید انجام دهید، خلاق‌تر، باانگیزه‌تر، هماهنگ‌تر و به احتمال زیاد از نظر مالی بسیار بیشتر خواهید بود. و شخصاً مرفه. کاترین هپبورن بهترین گفت

"اگر مجبورید از خود حمایت کنید، بهتر است راهی پیدا کنید که جالب باشد."

سخت کار کن هرگز خود را گول نزنید - موفقیت از کار واقعا سخت حاصل می شود. و ممکن است متوجه شوید که اگرچه تمام کارهای سنگین را انجام می دهید، اما در یک کار به خوبی انجام شده رضایت وجود دارد. اما به یاد داشته باشید که باید به دیگران تکیه کنید، بنابراین مطمئن شوید که اطراف خود را با همکارانی احاطه کنید که از اخلاق کاری مشابه شما برخوردارند.

من کسی را نمی شناسم که بدون کار سخت به اوج رسیده باشد. دستور غذا همین است. همیشه شما را به اوج نمی‌رساند، اما باید شما را بسیار نزدیک کند.» - مارگارت تاچر.

خوب باش . و منظورم از این، لعنتی خوب است. افراد موفق برای بزرگی تلاش می کنند نه متوسط بودن. بنابراین به خودتان (و تیمتان) فشار بیاورید تا مطمئن شوید که به پتانسیل نهایی خود رسیده اید. و مطمئن شوید که برنده‌های خود را جشن می‌گیرید، که نه تنها باعث ایجاد اعتماد به نفس در تیم شما می‌شود، بلکه همکاران شما را درگیر می‌کند و همچنین مشتریان یا مشتریان شما را از حق رای نگه می‌دارد. اگر کتاب از خوب به عالی را نخوانده اید ، یک نسخه بردارید.

جیمز سی کالینز گفت: «عظمت تابع شرایط نیست. به نظر می رسد که بزرگی تا حد زیادی یک انتخاب آگاهانه و نظم و انضباط است.»

تمرکز . تمرکز همیشه باعث موفقیت می‌شود – که بدون تأکید واضح بر آنچه مهم‌تر است امکان‌پذیر نیست. و رهبران دائماً باید این حقیقت حیاتی را به خود یادآوری کنند. تمرکز مستلزم پیگیری یک ماموریت و چشم انداز است.

جک ولش گفت: "رهبران خوب کسب و کار یک چشم انداز ایجاد می کنند، چشم انداز را بیان می کنند، مشتاقانه صاحب چشم انداز می شوند و بی وقفه آن را به سوی تکمیل می کشانند."

محدودیت ها را فشار دهید . ریچارد برانسون گفت:

«بسیاری از مردم در زندگی برتری ندارند زیرا از برداشتن اقدامات لازم برای رسیدن به رویاهای خود می ترسند. برخی ترس را به عنوان محافظی در برابر شکست نشان می دهند. دیگران حتی تلاش نمی کنند، با این باور که محدودیت ها آنها را محدود می کند. در حالی که بسیاری از افراد در وضعیت موجود گرفتار می شوند.»

خودتان را به فکر کردن در درون جعبه محدود نکنید و اجازه ندهید ترس در راه شما نفوذ کند. امروزه مردم بیش از حد معمول توقع دارند، بنابراین برای جلب توجه و ایجاد روابط قوی با بازار هدف خود باید فوق العاده باشید. چه محصول یا خدماتی را بفروشید، باید نهایت تجربه را ارائه دهید.

خدمت . برتری خدمات مشتری همیشه یکی از مزیت های رقابتی حیاتی برای هر کسب و کاری بوده و خواهد بود. برآوردن نیازهای مشتری به شما کمک می کند تا یک برند بسیار قوی و به یاد ماندنی بسازید. پاسخگو باشید، گوش دهید و مشاهده کنید – آنگاه ارزش ایجاد خواهید کرد. از اشتباهات در خدمت درس بگیرید.

بیل گیتس: "ناراضی ترین مشتریان شما بزرگترین منبع یادگیری شما هستند."

ایجاد ایده . علاوه بر خدمات: نبوغ، اصالت و آینده نگری در نهایت برند شما را هدایت می کند. آرمان بخشی از فرآیند خلاقیت است. همانطور که استیو جابز گفت،

"من می‌خواهم یک دنگ در جهان ایجاد کنم."

شما باید همیشه به نوآوری ادامه دهید، به خصوص در فضای بازار رقابتی. وقتی نوبت به ایده پردازی می شود، پاکت را فشار دهید.

پیگیر باش توسعه کسب و کار و کارآفرینی باید از روی عشق ساخته شود - و هر عشق بزرگی برای به دست آوردن رویای شما به اشتیاق و پشتکار نیاز دارد. اگرچه شکست ها و شکست ها را تجربه خواهید کرد، اما موفقیت و پیروزی را نیز خواهید یافت.

ممکن است با شکست های زیادی روبرو شوید، اما نباید شکست بخورید. در واقع، ممکن است لازم باشد با شکست‌ها روبرو شوید، بنابراین می‌توانید بدانید که چه کسی هستید، از چه چیزی می‌توانید بلند شوید، چگونه می‌توانید همچنان از آن بیرون بیایید.»